MATEŘSKÁ ŠKOLA aktuality

Každý týden budou pro děti připravené úkoly na dané téma. Po kliknutí na odkaz se úkoly zobrazí.

S předškoláky můžete procvičovat pomocí programu, který je bezplatně přístupný do 30. 4. 2021 na odkazu Předškolák

Jednotlivá cvičení si můžete zdarma vytisknout podle videonávodu dostupného zde

Už se těším do školy.

Z pohádky do pohádky

Od pondělí 1. března 2021 budou po dobu tří týdnů z nařízení vlády uzavřeny všechny mateřské školy. Sledujte, prosím, internetové stránky, kde budou postupně další informace a pracovní listy pro předškoláky. V případě potřeby můžete volat na mobilní telefon 604 971 288.

Žádáme rodiče o dodržování těchto pokynů:

1.    Do školy nesmí vstoupit nikdo s příznaky infekce dýchacích cest, které by mohlo odpovídat známým příznakům COVID-19 (zvýšená teplota, kašel, náhlá ztráta chuti a čichu, jiné příznaky akutní infekce dýchacích cest). Děti, které mají kašel, rýmu a další uvedené příznaky, nebudou do mateřské školy přijaty. Pokud má dítě alergický kašel nebo alergickou rýmu, zákonný zástupce to doloží potvrzením od lékaře.

2.    Pokud se u dětí objeví některý z uvedených příznaků COVID-19 během dne, bude umístěno do samostatné místnosti a bude kontaktován zákonný zástupce, který dítě neprodleně vyzvedne. Dle pokynů ministerstva bude kontaktována spádová hygienická stanice. Ostatní děti budou přemístěny do jiné místnosti a vezmou si roušky. Po návratu dítěte do MŠ bude vyžadováno potvrzení od lékaře, že je dítě zdravé a může do kolektivu.

3.    Doprovázející osoba si před vstupem do MŠ vydezinfikuje ruce, v prostorách MŠ se bude pohybovat vždy v roušce, a to vždy po nezbytně nutnou dobu, prostory MŠ vždy ihned opustí.

4.    Každé dítě bude mít ve skříňce 1 roušku v sáčku.

5.    Nenoste do MŠ žádné vlastní hračky.

Provozní doba MŠ Slopné je od 6.30 do 15.30 hodin.

V mateřské škole budou děti potřebovat:

- pohodlné oblečení do třídy a podepsané přezůvky (nejlépe

​  uzavřené papuče s pevnou patou a světlou podrážkou)

​- oblečení na pobyt venku - tepláky, mikinu, pevnou obuv celoročně

- oteplovačky, čepice, šály, rukavice v zimě

- kraťasy, tričko, pokrývku hlavy v létě

​- náhradní oblečení - punčocháče, ponožky, tričko, spodní prádlo

​- pyžamo - pokud dítě ve školce spí

​- krabičku papírových kapesníků - předáte p. učitelce

Omlouvání dětí:

Den dopředu nebo ráno do 7.30 hodin na tel. čísle: 604971288.

Nové ceny stravného od 1. 9. 2019:

MŠ strávníci do 6 let

Přesnídávka         9,- Kč