Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

V pátek 18. června 2021 proběhl Závod bystrých hlaviček (= orientační běh s plněním úkolů). Po příchodu do školy jsme se přesunuli pěšky k přehradě na Horňansku, kde byla přichystaná trať. Žáci měli za úkol běžet po fáborkách a hledat jednotlivá stanoviště s otázkami, kterých bylo celkem 15. Bylo důležité správně odpovědět, ale druhým kritériem byl také čas strávený na trati. Po posouzení obou kritérií jsme ocenili vítěze v obou třídách:

Bystré hlavičky v 1. ročníku:

1. místo: Kryštof Škarek

2. místo: Vanesa Máčalíková

3. místo: Dominik Dubec a Natálie Majzlíková

 

Bystré hlavičky v 5. ročníku:

1. místo: Anna Pavelková

2. Filip Račák

3. Nela Raková

Za velké nasazení v závodu byli ještě oceněni: Lenka Latináková, Patrik Kužela, Josef Olejník (celý závod absolvoval se sádrou na ruce), Hana Surovcová, Kryštof Talaš a Nataniel Vojnovský

Vítězům gratulujeme!!!

 

Ve čtvrtek 17. června 2021 jsme jeli na školní výlet do ZOO Lešná. Společně s žáky a učiteli ze ZŠ Sehradice jsme ráno vyrazili autobusem směr Lešná. V ZOO jsme si prohlédli různá zvířata a dokonce jsme zahlédli i malé slůně, které se v ZOO narodilo před několika dny. Při krátkém rozchodu si žáci mohli koupit malé občerstvení nebo suvenýry a poté jsme se svezli vláčkem, který nás zavezl zpět do vrchní části ZOO. Tam jsme se ještě podívali na lachtany, vydry, navštívili jsme i  tropickou halu Yucatan a samozřejmě jsme si nenechali ujít příležitost pohladit si rejnoky. Výlet se nám vydařil, počasí bylo nádherné a jsme rádi, že jsme konečně po dlouhé době mohli společně někam vyrazit. Už se těšíme na další zajímavé akce.

Mgr. G. Pavelková

 

Seznam věcí, které budou potřebovat žáci 1. ročníku ZŠ Slopné:

 • přezůvky s bílou podrážkou (ne nazouváky!)
 • ručník (menší)
 • krabice papírových kapesníků

Vyučování:

 • pouzdro – v něm 3 měkké tužky (číslo 1, 2), guma, pastelky (nejlépe značka

KOH – I - NOOR trojhranné silnější 12 ks – nelámou se)

 • ořezávátko se dvěma otvory – na dvě velikosti tužek (se zásobníkem)
 • složka na písmenka - ZDE
 • podložka na skládání slov - ZDE
 • plastová uzavíratelná složka na dokumenty A4 s drukem (složka na písmenka se vloží do plastové složky – písmena se dítěti nevysypou do aktovky) - ZDE
 • vhodné jsou i plastové desky na pracovní sešity a učebnice formát A4 – v aktovce se učebnice nekrčí (na webu školy najdete odkaz) - ZDE nebo ZDE

Vše koupíte běžně v papírnictví.

Tělesná výchova:

 • tepláky
 • mikina
 • tričko s krátkým rukávem
 • botasky (na cvičení venku)
 • cvičky nebo sálová obuv (na cvičení v tělocvičně)
 • všechny věci do TV budou uloženy v pytlíku, který bude pověšen v šatně

Výtvarná výchova a pracovní činnosti:

 • vodové barvy KOH – I - NOOR
 • štětce – různé velikosti
 • ubrus na lavici
 • zástěra (starší tričko) proti ušpinění oblečení
 • voskovky 12 ks

(tyto věci si žáci vloží do kapsáře, který je pověšen na lavici žáků - kapsář zajistí škola)

Žáci v rámci balíčku dostanou stíratelnou bílou tabulku se 2 fixami, plastelínu, lepidlo, nůžky pro praváky, malý deníček na zapisování domácích úkolů, nádobka na vodu – tyto věci prosím zbytečně nekupujte !!! (prosím rodiče, kteří mají dítě leváka, aby mu koupili nůžky pro leváky!!!)

Všechny věci je nutné podepsat!

 

Případné dotazy zodpovím na e-mailu:

gpavelkova.zsslopne@seznam.cz

 

Těšíme se na Vaše děti i na naši vzájemnou spolupráci.

 

Mgr. Gabriela Pavelková

 

U příležitosti Dne dětí jsme uspořádali v úterý 1. června 2021 Dopoledne plné her. Pro žáky jsme připravili různá stanoviště, která museli projít a splnit zde úkol. Žáci na stanovištích skákali v pytlích, běhali  po vyznačené trase ve velkých gumákách, procházeli trasu jako "siamská dvojčata" se svázanýma nohama, trefovali se do plechovek a vyzkoušeli svou mrštnost při průlezu "housenkou" umístěnou na školní zahradě, kde jsme stopovali i čas. Dalším stanovištěm byla také tvořivá dílna, kde si žáci, kteří si přinesli tričko, mohli barvami na textil toto tričko vyzdobit. Ten, kdo tričko neměl, vytvářel dekoraci z přírodnin. Poté, co všichni žáci prošli jednotlivá stanoviště, jsme vyhodnotili nejmrštnějšího prvňáka a páťáka.

V 1. ročníku nejrychleji prolezli housenkou Lenka Latináková, Natálie Majzlíková a Dominik Dubec.

V 5. ročníku patřili mezi nejrychlejší Ondřej Hrdlička, Štěpán Hejmalíček a Kateřina Škvárová.

Na závěr si žáci pochutnali na nanuku. Děti si svůj den užily a už se budeme těšit na nějakou příští akci.

 

Ve dnech 20. - 24. května 2021 se zúčastnil žák 5. ročníku naší školy Filip Račák mezinárodního turnaje ve stolním tenisu v rakouském městě Linz. Na tento turnaj byl nominován díky svým skvělým výsledkům. Na turnaji hrál zápasy jednotlivců i ve dvojici se svým spoluhráčem. V individuální kategorii se umístil na krásném 3. místě a se svým spoluhráčem vybojoval skvělé 2. místo (viz fotogalerie)

Filipovi k jeho úspěchu gratulujeme a přejeme mu spoustu sportovních, ale i studijních úspěchů.

Mgr. G. Pavelková

 

 

V pátek 23. dubna 2021 proběhl na naší škole projektový den "Den Země". Na úvod jsme měli besedu s panem starostou obce Slopné Mgr. Pavlem Heinzem, který žákům přiblížil, jak se nakládá s odpady v naší obci a také se podělil s žáky o svůj vztah k přírodě, který získal už v raném dětství. Poté jsme si připomněli historii Dne Země a zamýšleli se nad tím, čím planetě Zemi škodíme a čím naopak prospíváme - a hlavně, jak by to mohl změnit každý osobně. Následně byli žáci rozděleni do pěti smíšených týmů a vyrazili jsme na hřiště, kde jsme měli připraveno sedm různých stanovišť na plnění úkolů. Úkoly to byly velmi různorodé, propojovaly vědomosti všech školních předmětů a zaměřily se také na komunikaci, aktivitu, spolupráci a zapojení všech žáků v týmu. Žáci navštívili stanoviště, kde se zamýšleli nad tříděním odpadu, na dalším si procvičovali svoji paměť, na dalším vyzkoušeli svoji tvořivost vymýšlením básně na téma "Den Země", žáci také odhadovali vzdálenosti, tvořili obrázky z vršků od PET lahví, procvičili si učivo češtiny v pracovním listu a také si zopakovali základní pravidla první pomoci. Za splnění úkolu dostali na každém stanovišti indiicii (nápovědu), díky které měly jednotlivé týmy vyluštit hádanku. Vyluštit tuto hádanku se podařilo většině týmů, takže všechny v závěru čekala sladká odměna. Celý projektový den jsme zakončili výtvarným zpracováním - učitelé společně vytvořili planetu Zemi, žáci si obkreslili svoji ruku, libovolně ji výtvarně ztvárnili a napsali na ni přání planetě Zemi. Žáci vše nalepili na velký papír. Projektový den se nám vydařil a už se budeme těšit na nějaký další.        

Mgr. G. Pavelková

Zápis do MŠ Slopné 2021 Oznámení o zápisu do MŠ 2021 - Slopné.doc

Informační povinnost k povinnému testování ve škole - Informační povinnost k povinnému testování ve škole.docx

 

Vážení rodiče!

Zde jsou krátké informace k testování.

Žáci budou testováni ihned po příchodu do školy. Čekat budou na chodbě nebo před školou, samotné testování proběhne v šatně a přilehlé chodbě. Předškoláci a žáci 1. – 3. ročníku mohou přijít v doprovodu rodiče, který může svému dítěti asistovat při testování.

Každý žák (případně rodič) bude mít nasazenou roušku (respirátor), vydezinfikuje si ruce a bude dodržovat  2 - metrový odstup od ostatních žáků. Testování proběhne pomocí vatové tyčinky z přední části nosu – žákům vše vysvětlíme a dohlédneme na bezpečný průběh.

V případě pozitivního výsledku bude žák umístěn do izolační místnosti, kde počká na svého zákonného zástupce a musí se objednat na kontrolní PCR test.

Věříme, že vše proběhne hladce a budeme moct konečně zahájit běžnou výuku ve škole.

Vypůjčené školní notebooky prosím vraťte až v úterý nebo ve středu.

 

 

V pondělí 12. dubna 2021 bude obnovena prezenční výuka. Našich žáků se rotační výuka netýká – budou chodit do školy každý týden.

Podmínkou pro připuštění k prezenční výuce je testování žáků 2x týdně – vždy v pondělí a ve čtvrtek. Testování se nemusí účastnit žák, který přinese potvrzení o negativním testu ne starším než 48 hodin nebo potvrzení o prodělaném onemocnění covid – 19, které platí 90 dnů od data pozitivního PCR testu. Bez výše uvedeného nebude dítě vpuštěno do školy.

Po celou dobu pobytu ve škole musí mít žáci nasazenou chirurgickou (jednorázovou) roušku nebo respirátor.

Školní jídelna a školní družina budou v provozu.

 

 

Vážení rodiče,

protože jsme se teprve dnes po obědě dozvěděli, že žáci do školy v pondělí 12. dubna skutečně nastoupí, je potřeba vše ve škole nachystat a připravit.
Z tohoto důvodu rušíme páteční on-line výuku žáků 1. ročníku. Ráno budou prvňákům pouze zaslány úkoly na splnění jako obvykle.
Žáci 5. ročníku budou mít v pátek 9. dubna pouze 1 vyučovací hodinu, a to v 8.35 hod.
Co nejdřív napíšeme v e-mailu i na stránky školy podrobné informace k nástupu žáků do školy.
 

 

 

Zápis do prvního ročníku

pro školní rok 2021–2022

 

Vážení rodiče,

blíží se avizovaná doba zápisu do 1. ročníku do naší základní školy. Chtěl bych Vás upozornit, že v souvislosti s protiepidemickými opatřeními, která provázejí i tento školní rok, bude potřebné organizaci zápisu přizpůsobit tak, aby byla zaručena bezpečnost dětí i dospělých a zároveň splněny všechny zákonné povinnosti.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Zápis k povinné školní docházce v naší škole  se uskuteční bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole.

Podání žádosti


Žádost mohou zákonní zástupci doručit následujícími způsoby:


1. do datové schránky školy (yt2mhja)
2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!!!)  zsslop@zlinedu.cz
3. poštou – ZŠ a MŠ Slopné, 763 23 Slopné 95
4. vhozením do schránky umístěné na budově u hlavního vchodu (pro děti ze Sehradic lze vhodit i do schránky ZŠ Sehradice) - Doporučuji

 

Jestliže zvolíte osobní předání, vhoďte prosím veškeré potřebné dokumenty v obálce do poštovní schránky u vstupních dveří do školy. Na obálku napište, prosím,  heslo: ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU. Oznamte prosím e- mailem na zsslop@zlinedu.cz, že jste tak učinili.


Příjem žádostí bude probíhat od 7.4. do 16.4.2021.


Žádost bude ke stažení na internetových stránkách školy https://zsslopne.estranky.cz. v sekci „Dokumenty“.

Lze ji také vyzvednout po dohodě ve škole.


K „Žádosti o přijetí/o odklad“ zákonný zástupce přiloží kopii rodného listu dítěte (postačí ve formě prosté kopie, skenu) a zašle ji spolu se „Zápisovým listem“ dálkovým způsobem nebo vloží do obálky.

Pokud zastupuje dítě jiná osoba než jeho zákonný zástupce, je třeba, aby tato osoba doložila své oprávnění dítě zastupovat.

Rozhodnutí o přijetí k povinné školní docházce Vám nebude zasláno, ale bude oznámeno 23. 4. 2021 na našich webových stránkách https://zsslopne.estranky.cz.

V seznamu přijatých dětí nemohou být uvedena jména, děti zde budou uvedeny pod přidělenými registračními čísly. Věnujte  tedy pozornost čitelnému  a pečlivému vyplnění všech dokumentů.
 

Po ukončení sběru žádostí Vám  bude zasláno registrační číslo na e-mail.

 

ODKLAD ŠKOLNÍ DOCHÁZKY

K žádosti o odklad školní docházky zákonný zástupce dokládá  v souladu se školskou legislativou doporučení školského poradenského zařízení a odborného lékaře nebo klinického psychologa.

 

V případě nejasností či dalších informací můžete volat na telefonní číslo 577 138 854 nebo psát na e-mail zsslop@zlinedu.cz.

Mgr. Ovesný Josef, ředitel školy

 

 

 

 

Nový  rozvrh on-line hodin platný od 15. března 2021

 

1. ročník

Žáci 1. ročníku budou mít každý den on-line hodinu v 9.40 hod.

 

 

Rozvrh on-line hodin 1. ročník
Den Čas Vyučující
Pondělí 9:40 Mgr. Gabriela Pavelková
Úterý 9:40 Mgr. Josef Ovesný
Středa 9:40 Mgr. Gabriela Pavelková
Čtvrtek 9:40 Mgr. Gabriela Pavelková
Pátek 9:40 Mgr. Gabriela Pavelková

 

5. ročník

Žáci 5. ročníku budou mít každý den 2 on-line hodiny -  v 8.35 hod. a v 10.35 hod.

 

 

Rozvrh on-line hodin 5. ročník
Den Čas Vyučující
Pondělí 8:35 Mgr. Josef Ovesný
Pondělí 10:35 Mgr. Gabriela Pavelková
Úterý 8:35 Mgr. Gabriela Pavelková
Úterý 10:35 Mgr. Josef Ovesný
Středa 8:35 Mgr. Gabriela Pavelková
Středa 10:35 Mgr.et Mgr. Martin Polách
Čtvrtek 8:35 Mgr. Josef Ovesný
Čtvrtek 10:35 Mgr. Gabriela Pavelková
Pátek 8:35 Mgr. Gabriela Pavelková
Pátek 10:35 Mgr. Gabriela Pavelková

 

Žáci 1. ročníku najdou úkoly na webových stránkách školy v záložce "Distanční výuka 1. ročník"

Žáci 5. ročníku najdou úkoly na webových stránkách školy v záložce "Distanční výuka 5. ročník"

 

Návod na přihlášení do on-line hodin

1. Otevřete si Microsoft Teams.

2. Klikněte na ikonu "Týmy", kde se vám ukáže, do  jakých týmů (skupin) vaše dítě patří.

3. Klikněte na tým vyučujícího, který má mít s vašimi dětmi hodinu.

4. Vlevo pod ikonou týmu najdete tzv. "kanály". Klikněte na kanál podle předmětu, který mají vaše děti mít.

5. Na stránce se vám objeví fialový nebo modrý pruh, kde je napsáno název schůzky, datum, čas a jméno toho, kdo schůzku vyvolal.

6. Těsně zahájením on-line hodiny se v tomto fialovém nebo modrém pruhu objeví nápis "Připojit se", na který kliknete. ( Prosím, neklikejte na tento modrý pruh dříve, než zde bude tento nápis!!!)

7. Objeví se vám menší černý obdélník, kde bude opět nápis "Připojit se" - na ten klikněte a jste připojeni k hovoru..... 

Na všechny se těšíme!!!

 

Kvůli zhoršující se epidemiologické situaci přistoupila vláda premiéra Andreje Babiše k přísnějším opatřením, která začnou platit od pondělí 1. března. Tato mají platit tři týdny, tedy do 21. března.

Od pondělí budou zavřené všechny školy, mateřské školky i dětské skupiny.

Sledujte, prosím, internetové stránky školy, kde budou postupně upřesňovány podmínky a plán distanční výuky.

 

Kdo z žáků potřebuje zapůjčit notebook na distanční výuku, ozvěte se na e-mail: gpavelkova.zsslopne@seznam.cz

 

Přeji pevné nervy a děkuji za pochopení

Ovesný Josef

 

 

Nové informace z MŠMT o nošení chirurgických roušek a respirátorů žáků ve škole (od 25. února 2021) najdete zde priloha_876408044_0_Informace pro školy a školská zařízení - roušky.pdf

 

 

 

 

 

 
 

 

V pondělí 12. října 2020 přijelo do naší školy Maňáskové divadlo Sluníčko, které dětem z MŠ a žákům 1. ročníku zahrálo tři krátké pohádky. Tentokrát to byly pohádky O perníkové chaloupce, O červeném klubíčku a O kohoutkovi a slepičce. V pohádkách zazněly i známé písničky pro děti. Na závěr představení si herci s dětmi o pohádkách povídali a společně hledali, jaké poučení si z nich můžeme vzít do života. Dětem se pohádky líbily a už se budou těšit na nějaké další představení.

 

 

 

V pondělí 14. září 2020 jsme se vypravili na již tradiční pěší výšlap na rozhlednu Doubrava nad Loučkou. Do Loučky jsme se dopravili autobusem a odtud jsme se vydali lesem na rozhlednu. U rozhledny jsme se občerstvili, odpočinuli si a kdo měl odvahu, vyšel nahoru na rozhlednu. Uvítal nás krásný výhled na okolní  krajinu - lesy, louky, pole, vesnice,... Po této podívané jsme se vydali po turistické značce zpět do Slopného. Žáci po cestě sbírali hřiby, povídali si  a cesta nám příjemně ubíhala.  Před polednem jsme došli na slopenské hřiště, kde jsme dostali správný turistický oběd - řízek s chlebem, pití, jablko a sušenky. Byli jsme unavení, ale šťastní, že vše proběhlo bez problémů a že i naši prvňáci cestu skvěle zvládli. Náš výlet se nám vydařil a už se budeme těšit na nějaký příští.

Mgr. G. Pavelková

 

 

 

MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Nošení ochranných prostředků dýchacích cest

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje postupem podle § 69 odst. 1 písm. i) a odst. 2 zákona č. 258/2000 Sb. k ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 toto mimořádné opatření:

 • 1. Všem osobám se s účinností ode dne 10. září 2020 do odvolání tohoto mimořádného opatření zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, a to:
  • a) ve všech vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště nebo místo ubytování (např. hotelový pokoj); v případě budov škol a školských zařízení podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů, a budov vysokých škol podle zákona č. 111/1998 Sb., o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách), ve znění pozdějších předpisů, se zákaz vztahuje pouze na společné prostory těchto budov (např. chodby a záchody),
  • b) v prostředcích veřejné dopravy.

 

 

 •  

 Během školního roku 2020 - 21 je třeba se řídit těmito pravidly:

1. Rodiče nebo jiné osoby, které budou dítě vyzvedávat, mají vstup do školy zakázán.

2. Každé dítě bude mít v aktovce v sáčku roušku  (žáci nosí roušky ve společných prostorách školní budovy - viz výše).

3. Při vstupu do budovy školy si žáci vydezinfikují ruce a bude jim změřena teplota.

4.Neposílejte do školy děti s příznaky nachlazení (kašel, rýma, zvýšená teplota)!!! Pokud se takový žák ve škole vyskytne, zákonný zástupce si ho neprodleně vyzvedne.

5. Školní družina a školní jídelna funguje bez omezení za zvýšených hygienických podmínek.

Děkujeme za dodržování těchto pravidel.

 

 

Výuka náboženství bude probíhat ve čtvrtek .

1. ročník  - čtvrtek 12.15 - 13.00 hod.

5. ročník - čtvrtek 13.00 - 13.45 hod.

 

 

 

Seznam věcí, které budou potřebovat žáci 1. ročníku ZŠ Slopné:

 • přezůvky s bílou podrážkou (ne nazouváky!)
 • ručník (menší)
 • krabice papírových kapesníků

Vyučování:

 • pouzdro – v něm 3 měkké tužky (číslo 1, 2), guma, pastelky (nejlépe značka

          KOH – I - NOOR trojhranné silnější 12 ks – nelámou se)

Vše koupíte běžně v papírnictví.

Tělesná výchova:

 • tepláky
 • mikina
 • tričko s krátkým rukávem
 • botasky (na cvičení venku)
 • cvičky nebo sálová obuv (na cvičení v tělocvičně)
 • všechny věci do TV budou uloženy v pytlíku, který bude pověšen v šatně

Výtvarná výchova a pracovní činnosti:

 • vodové barvy KOH – I - NOOR
 • štětce – různé velikosti
 • ubrus na lavici
 • zástěra (starší tričko) proti ušpinění oblečení
 • voskovky 12 ks

(tyto věci si žáci vloží do kapsáře, který je pověšen na lavici žáků - kapsář zajistí škola)

Žáci v rámci balíčku dostanou stíratelnou bílou tabulku se 2 fixami, plastelínu, lepidlo, nůžky pro praváky, malý deníček na zapisování domácích úkolů – tyto věci prosím zbytečně nekupujte !!! (prosím rodiče, kteří mají dítě leváka, aby mu koupili nůžky pro leváky!!!)

Všechny věci je nutné podepsat!

 

Případné dotazy zodpovím na e-mailu:

gpavelkova.zsslopne@seznam.cz

 

Těšíme se na Vaše děti i na naši vzájemnou spolupráci.

 

Mgr. Gabriela Pavelková

 

 

Žáci 5. ročníku budou během ŠR 2020-21 potřebovat:

Tělesná výchova: tepláky, mikina, tričko s krátkým rukávem, botasky (na cvičení venku), cvičky nebo sálovou obuv (na cvičení v tělocvičně)

Výtvarná výchova: ubrus na lavici, zástěra nebo staré tričko, vodové barvy značky KOH-I-NOOR, štětce, nádobka na vodu, pastelky, voskovky, plastelína, hadřík na štětce, černá fixa na obtahování

Pracovní činnosti: manikúrní nůžky, nůžky, tuhé lepidlo

+ ručník, přezůvky, krabička papírových kapesníků

Sešity kupovat nemusíte, nakoupíme  je pro všechny žáky stejné a potom si vybereme příslušnou finanční částku. 

 

 

 

Složení pedagogického sboru pro ŠR 2020/21

Mgr. Josef Ovesný - ředitel, třídní učitel 1. roč.

Mgr. Gabriela Pavelková - učitelka, třídní učitelka 5. roč.

Mgr. Martin Polách - učitel

Bc. Monika Ovesná - vychovatelka školní družiny

Bc. Martina Bařinková - asistentka pedagoga

 

 

Cena stravenek ZŠ a MŠ Slopné od 1.9. 2019

Dle vyhlášky o školním stravování č. 107/2005 ve znění zákona č. 561/2004 Sb. O předškolním, základním, středním a jiném vzdělání, a v dohodě s Ministerstvem zdravotnictví dle par.121 odst. 2 školského zákona.

VĚKOVÉ SKUPINY STRÁVNÍKŮ

MŠ strávníci do 6 let

přesnídávka....9 Kč

pitný režim.....3 Kč

oběd..............20 Kč

svačinka.........8 Kč

CELKEM.....40 Kč

 

MŠ strávníci 7 - 10 let

přesnídávka ....9 Kč

pitný režim.....3 Kč

oběd..............26 Kč

svačinka........8 Kč

CELKEM.....46 Kč

 

ZŠ strávníci  7 - 10 let

oběd................26 Kč

 

ZŠ strávníci  11 - 14 let

oběd................28 Kč

 

ZŠ strávníci  15 let a více, dospělí

oběd................32 Kč

 

Slopné 1.9.2019

vedoucí školního stravování

ředitel školy

Seznam alergenů - zde